Agregat me kunja dhe me cilindra

Shitet nga: ERI 19 Tet 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina lidhëse
Agregat me kunja dhe me cilindra.
0697212692
0684848157
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim