Okazion !! Mercedes Benz 814

Shitet nga: ERMIAL TRUCK SHPK 20 Jan 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Benz 814 i vitit 1995 ne gjendje prefekte , e zhdoganuar e gatshme per cdo lloj prove , te interesuarit te telefonojne
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim