Mercedes Vito 2.2

Shitet nga: arsen 11 Nën 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 400 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet per arsye emigrimi. makina ne gjendje shume te mire me goma te reja motorri ne gjendje shume te mire ekonomike 7.5l 100km.serviset jan ber te mersedezi me liber .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim