Apartament 2+ 1 Kati 3 pallati 88

Shitet nga: beni 03 Tet 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Librazhd
Apartamenti 2+1 eshte i rregulluar (i shtruar me pllaka dritaret duralumin dhe grila) Hyrja eshte e ngrohet ne dimer dhe fresket ne veren Dielli bie ne mengjes ne dy dhomat dhe ballkon dhe mbasdite ne guzhine dhe aneks.Lagja eshte e qete ka oborrin e shtruar ndodhet prane kopshtit te femijeve.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim