KELYSH SHARRI

Shitet nga: PETRIT 10 Gsh 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Kafshet shtëpiak : Qen
SHES KELYSH TE RRACAVE TE NDRYSHME ( SHARI, RODVAILER ETJ.) QMIMI ME MARREVESHJE. BEJ DHE PRENOTIME.
KA MBETUR DHE 1 KELYSH SHARRI PER SHITJE. RRACE SUPERIORE. 100% RRAC E PASTER.
0692275549
0686829202
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim