"OKAZION" SUBWOOFER RCF 705-AS ACTIV 700WAT I RI.

Shitet nga: Rubin 26 Nën 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
SHES SUBWOOFER RCF 705-AS ACTIV.

BOKSI ESHT I RI DHE ME 2 VJET GARANCI

SHUM PRAKTIK PER DJ DHE MUZIKE LIVE.

MADE IN ITALY

1400 Watt Peak, 700 Watt RMS digital amplification
130 dB max spl
15" High power woofer, 3" voice coil

CEL.0692112555

E-mail : rubinnt@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim