DY FBT MAXX 5A AKTIVE

Shitet nga: NOVIS 30 Nën 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHES DY FBT MAXX5A NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE .
400 WATT FREKUDNCAT E LARTA
100 WATT FREKUENCAT E ULETA
500 WATT RMS TOTAL
1000 WATT PEAK (SECILI)
CMIMI SHUME I ARSYESHEM .
PER INFORMACIONE TE TJERA KONTAKTONI NE NR E TEL +355696411239
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim