OKAZION....GOMA+DISQE PER XHIP 31X13.50 RR 15

Shitet nga: arbeni 06 Qer 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Lezhë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 5 goma foristrade 4x4 marka good year made in usa 31x13.50 x rreze 15 jane shume pak te perdorura me 5 disqe inoxi nr.i gomes tregohet ne foto qmimi te gjitha se bashku jane 400 euro ndodhen ne autostraden milot lezhe 5 km. ne hyrje te lezhes tel.0682002235
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim