Zetor

Shitet nga: 12 Krr 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Lezhë
Makina : Traktorë
UN SHES NJE ZITOR TE TIPIT(TK 82 KUAJ FUQI) VITI I PRODHIMIT 1988.AI ESHTE I PAISUR ME KATER GOMA TE REJA ESHTE 4X4 ........ME ZOTIRIN JAP EDHE DIFRENCIALIN E PAR DHE ESHTE I BERE SHERBIM 2013.......ESHTE I PAISUR ME PJESE KEMBIMI RREZEV...........PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE NUMRIN 0682415591...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim