Kasa fiskale

Shitet nga: aleks 27 Nën 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

279 EUR

Komuna: Kurbin
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Oferte speciale
KASA fiskale Aclas CRL Toshiba
Cdo gje brenda cmimit 279 Euro.ose 39 200 leke
Vijme prane jush kudo qe ndodhemi.
Suport dhe mirmbajtje 24 ore.
Konfigurojme linten e produkteve dhe cmimet .
Trajnojme per perdorimin.
Nenkontraktori dega Mamurras rrethinat e tij, Adriatik, Thumane
Aleksander Ilia , Lagj " Zef Hoti" Perballe shkolles " Migjeni"
cel 067 22 30 415
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim