Disqe me gjith goma 285/45/22 per porsche

Shitet nga: Bruni 23 Shk 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 EUR   1 000 EUR

Komuna: Kurbin
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe ne gjith goma per porche cayene,Audi Q7 dhe touareg.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim