Disqe me gjith goma 285/45/22 me goma 80% BRIDGE..

Shitet nga: Bruni 21 Nën 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Kurbin
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe ne gjith goma per porche cayene,Audi Q7 dhe touareg cmim 1000 euro.i shes sepse nuk jan te pershtatura per porche 3.2. Jan disqe spektakel fare. I shes sepse me duhen nr 20
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim