Kia Carnival 2.9 tdi -03

Shitet nga: elvis 20 Tet 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Komuna: Kurbin
Ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike, me te gjitha letrat. Cmimi i diskutueshem, per me teper kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim