Karrotrec per auto te renda

Shitet nga: frani Dje 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kurbin
karrotrec per auto te renda deri ne 19 ton me vinc qe mban 5 ton makina mund te transportoje cdo mjet te rende si fadroma kamiona varingsa etj gjithashtu kemi dhe kamioncina dhe kamion te ardhur nga
gjermania dhe pjese per furgona kamiona kamionca etj makina nuk shitet eshte vetem per transport mjetesh te renda mund te na gjeni ne 2 pikat tona ne milot dhe ne autostraden lezhe-tirana te kryqezimi i kosoves
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim