Apartament prej 70 m2 ne Kukes

Shitet nga: graniti 13 Jan 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Kukës
Apartament 2+1 kati 4 lagj 1 me punime te reja 2 dhoma te shtruara me parket 1 me laminat istalimet elektrike jan cilsore.esht e paguar dhe miratuar leja per( 60 m2 )shtes cmimi diskutushem." faleminderit"
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim