Foni bokse kollone jbl work OKAZION

Shitet nga: geri 27 Pri 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet foni ne gjendje perfekte 2 bokse Jbl kollone 500 watt rms,2 bokse satelite Jbl 250 watt rms ,2 bokse kollone Work 500 watt rms ,2 amplifikator InterM 1400 dhe 1800 watt.

Shiten edhe te ndara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim