Karrotrec

Shitet nga: Auto Nerguti 16 Pri 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Asistenc rrugore dhe sherbim te shpejt ne transport dhe sherbim me pjes rezerv nga Auto pjese servis nerguti.
Kryejm dhe transport dhe levizjen e kotinereve,gjeneratoreve, shtylla dhe shum sherbime te tjera me kran me pesh deri ne 3ton dhe me lartesi deri ne 12metra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim