Karrotrec

Shitet nga: Auto Nerguti 18 Nën 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Kukës
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Karrotreci shitet ose nderrohet me apartament ne Tirane me marveshje gjithashtu kryejm Asistenc rrugore dhe sherbim te shpejt ne transport dhe sherbim me pjes rezerv nga Auto pjese servis nerguti.
Kryejm dhe transport dhe levizjen e kotinereve,gjeneratoreve, shtylla dhe shum sherbime te tjera me kran me pesh deri ne 3ton dhe me lartesi deri ne 12metra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim