Kerkoj Kasetofon Per Mercedes

Shitet nga: agron 18 Tet 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
blej kasetofon per mercedes e 270 cdi viti 2002 komplet ose vetem plastiken
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim