Toyota Hilix -99

Shitet nga: 09 Dhj 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Kukës
Toyota Hilux viti i prodhimit 1999, Marshi Manual,Air Kondicioner,4x4,Dupllo Kabin,5 Ulse,Rimorkio
Makina eshte ne gjendje shum te mire kilometra re kaluera 136000 orgjinal.Ka 1 vit regjistrim ne RKS dhe sigurim.
Ka edhe mbulojen mrapa orgjinal te veten.
Makina gjendet ne Kosove ne Mitrovice kontakti Viber 0038649146968
Ju mirpresim..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim