Range Rover -04

Shitet nga: Fisnik 25 Sht 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Kukës
Foristrada eshte shum ne gjendje te mire e arrdhur nga Londra te gjitha serviset e bëra me rregull eshte ne Tabela te Shqiperisë ka te gjitha extrat- nav,tv,uleset me nxemje,dhe likurë ngjyrë te bardhë....
Per me shum informata ju lutem me kontaktoni ne numer te Kosoves 0037745559224 momentalisht Foristrada eshte ne Gjakovë
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim