VIP Buss sprinter 518 me klim

Shitet nga: Admiri-2 11 Jan 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Makina : Makina udhëtimi

SHITET super sprinter viajpi busss me libra servisim
Kemi 518-516 515ky busi foto i osh 518
km Camera Navigacjn ulse Kim passagjerv dhe perpara Abs Asr 6gomat Mira M+S Gjama electronic Sendilja shofer me nxemje Automatik tpi tronik Info vajber 049 625 076 ose 044 600 051 ose vajber049 22 78 57 busi gjindet afer prishtines
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim