VIP Buss sprinter 515 klim22 ulse2008

Shitet nga: Admiri-2 28 Mar 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Makina : Makina udhëtimi

SHITET super sprinter viajpi busss me libra servisim te krym kilometra garantume
198000 km Camera Navigacjn 22 ulse Kim passagjerv dhe perpara Abs Asr 6gomat Mira M+S Gjama electronic Sendilja shofer me nxemje Automatik tpi tronik Info vajber 049 625 076 ose 044 600 051 ose vajber049 22 78 57 busi gjindet afer prishtines
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim