Mercedes-Benz 410 D

Shitet nga: Fatjon 09 Sht 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Kukës
Makina : Makina udhëtimi
Shitet furgoni Mercedes-Benz 410 D - Viti i prodhimit 1990 (Motori prodhim 1994) dhe me taksa te paguara deri ne Dhjetor 2014, -Numri i sediljeve 5+1 ne leje qarkullimi. Motori 2.5 Litra. Furgoni eshte ne gjendje shume te mire pune, Furgoni gjindet ne KUKES
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim