IVECO

Shitet nga: IIII 25 Maj 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Model Tjeter
SHITET IVECO FURGON VITI 2003 NE GJENDJE TE MIRE MOTORIKE
MOTOR 2.3
DHE GJENERIKE KM 87000
DOKUMENTA TE RREGULLTA ,TAKSA TE PAGUARA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim