IVECO

Shitet nga: I Dje 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
SHITET IVECO FURGON VITI 2003 NE GJENDJE TE MIRE MOTORIKE
DHE GJENERIKE KM 87000
DOKUMENTA TE RREGULLTA ,TAKSA TE PAGUARA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim