DHI DHE KECA

Shitet nga: bledi 21 Sht 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kucovë
OKAZION SHES DHI DHE KECA Oferte nje jave-96 dhi, 80 mije leke koka dhe 27 keca, 50 mije leke koka, 903000 Lekë I padiskutueshem. Kontaktoni: tel. 0699494082. Bledi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim