Ara dhe ferma 8000m2 toke buz autostrade

Shitet nga: Tori 28 Maj 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 000 EUR

Komuna: Krujë
Shes 8000m2 toke buze autostrade ne Fushe Kruje,me dokumenta te rregullta,e pershtatshme per cdo lloje aktiviteti.50euro m2 ((Gmail..mentorpuplayahoo@gmail.com))
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim