Okazion Smart ForTwo Benzin

Shitet nga: Reis auto Dje 06:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR   1 900 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Krujë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
shitet I sapo ardhur me Dogane te paguar me gjendje te mire I mbajtur mire dhe pak I perdorur,tavan panoram disje alumini goma 60% te Reja e tej, makina ndodhet ne superstraden fush kruje -Shkoder km 1
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim