Peugeot 107 automat Benzin 1.2 Viti 2011

Shitet nga: Reis auto Dje 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 600 EUR   5 800 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Krujë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 107
Shitet Peugeot model 107 e blere ne pezho Albania me 00km makina esht shum e paster si nga Brenda dhe nga jasht,tash ka 41mi km esht e perdorur vetem nga ni person shitet per arsye Mos perdorimi makina esht shum ekonomike me cilindrade 0.993 makina ndodhet ne superstraden fush kruje shkoder km1esht e gatshme per xhdo lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim