Land Rover Discover manual 2001

Shitet nga: Reis auto Dje 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Krujë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Discovery
shitet I sapo ardhur Landrover discover me Dogane te paguar me gjendje te mire makina esht e mbajtur si nga jasht dhe nga Brenda,makina ka amertizator dhe susta nuk esht me jastik airi,gomat I ka te Reja puno mire 4x4 e gatshme per xhdo lloj prove,ndodhet me superstraden fush kruje Shkoder km 1
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim