Audi A3 2003 1.9 nafte 3300 euro

Shitet nga: Audi Dje 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Krujë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shitet Audi A3 .dhjetor 03, 1.9 nafte. Me tre porta. 195000 km. Manual me 5 marsha. Klima me dy zona. Abs, airbag, me mbyllje qendrore,kasetofon sony me cd. Me disqe alumini 17. Makina akoma nuk ka bere nje vit ne shqiperi. Ne 17 shkurt 2017 i mbarojn letrat. Makiina esht ne gjedje te mire xhenerike dhe motorrike.cmimi nga 3900 zbret ne 3300 euro i padiskutushem.nr tel 0698717971
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim