Fustane Nuserie

Shitet nga: Ilir 02 Dhj 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Korçë
Prodhimet : Për femra
Okazion.Mundesi e mire per te blere dhe per te hapur biznes te kompletuar me pak investim.
Shiten 120 Fustane Nuserie se bashku me Aksesoret rafte manikina vello fustan shoqeruese nusesh ne modele e ngjyra te ndryshme.Koleksion 3 vitet e fundit se bashku me Aksesoret.Shiten te gjitha aksesoret & biznesi me fustane me 4000 euro,ose nderohet
Me zgjedhje min 10 cop vlera 3 000 euro .
Cmim i diskutueshem
Te interesuarit te shkruajne ne
viber 0692137801.
Viber 0662137801.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim