Mangall antik

Shitet nga: Artan 17 Nën 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Korçë
Pajisje : Antikë dhe Art
mangall antik prej bakri i pa demtuar cmimi 1500euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim