Nissan Patrol dizel -93

Shitet nga: patrole 24 Qer 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR   5 500 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Patrol
eshte ne gjendje super te mire,konsum 7-8 litra ne 100km,pranojme cdo lloj prove,goma te reja me llokme nje muaj qi i kam vendosur me kater pistona,dhe shum e shum extra te tjera motri 2.8 nafte 4x4 ne gjendie pune,nuk ka asnje kalbesire,motori ska asnje rjedhje vaji cmimi pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim