Shtepi private konstruksion italian i 1936

Shitet nga: Jorgo 16 Nën 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: lagjia 2
Sipërfaqe: 260 m2
Komuna: Korçë
Shtepia ka 5 dhoma ne kat te dyte ballkon dyqne poshte dhe dy dhoma shtepia ndodhet ne lagjen 2 prane mitropolise.Cmimi i diskitueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim