Hyrje pallati prej 65m2 ne Korçë

Shitet nga: Taulant 09 Dhj 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Korçë
Hyrja eshte 1+1 ka nje banje dhe nje ballkon.
Guzhine te kompletuar.
Banesa ndodhet tek Blloku i Ri i Sportit prane konvikteve te Universitetit Fan.S.Noli.
Hyrja momentalisht eshte bosh. Per cdo informacion te zgjeruar ju lutem kontaktoni tek nr i tel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim