Fustane Nuserie

Shitet nga: Ilir 12 Nën 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Korçë
Prodhimet : Për femra
Okazion.Mundesi e mire per te blere biznes dhe per te hapur biznes te kompletuar me pak investim.
Shiten 120 Fustane Nuserie se bashku me Aksesoret rafte manikina vello fustan shoqeruese nusesh ne modele e ngjyra te ndryshme.Koleksion 3 vitet e fundit fustanet jane pak te perdorur por ne gjendje sh te mire dhe jane te firmave me te njohura spanjolle italiane greke se bashku me Aksesoret.Shiten te gjitha aksesoret & biznesi me fustane 4000 euro,ose
nderohet me makine ne te njejten vlere ose nderohet me......
Cmim i diskutueshem
Te interesuarit te shkruajne ne
viber +355692137801.
Viber +355662137801.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim