LINJE PRODHIMI CORAPESH

Shitet nga: Linje corapesh 19 Krr 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Shiten 4 makineri per berjen e corapeve te markes Comet Angleze, 1 makineri per qepjen e majrave, 1 makineri per vendosjen e etiketave dhe 16 hekura hekurosje etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim