Power Macintosh 6100/66 & printer StyleWriter 1200

Shitet nga: Oliver 19 Maj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 EUR   50 EUR

Komuna: Korçë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Apple
Modeli: Power Macintosh 6100/66
Shitet ose nderrohet kompjuter vit prodhimi 1995 Power Macintosh 6100/66 plus monitor apple dhe printer StyleWriter 1200. Jane ne gjendje pune ( per koleksioniste dhe te apasionuar pas kompjuterave apple).

Apple Power Macintosh 6100/66 (PC)

Introduction Date: January 3, 1995
Processor Type: PowerPC 601
System Bus Speed: 33 MHz
RAM: 8 MB
Hard drive: 350-500 MB
Video: 640 x 480 and 256 colors at 832 x 624
Power supply: 200W


Machine Apple StyleWriter 1200

Introduced: 01/04/1995
RAM Min/Max: 128Kb
Resolution(s): 1-bit 720x360 dpi
Ports: 1xSerial(LocalTalk and RS-232)

Shiten bashke 12 euro ose nderrim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim