BMW 316 PJESE

Shitet nga: kleo 27 Qer 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Pajisje : Të tjera
fenere te pare 5 000 te reja copa. fenere te pasme 3 000 te reja copa. dyer { kater + portbagazh} 5 000 copa te kompletuara me xhama me te gjitha. dinamo 2500 lek. sallon lekure komplet 20 000 lek. motorino 2 000 lek. prapakolp 3 000 lek. diferencial 15 000 . marmite sportive e blere ne gr. me vlere 300 e me gjith trup 10 000 lekte reja. kofio 5 000 lek ka dhe shum gjera te tjera qe mund tju duhen. per me teper telefononi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim