4 Disqe 17

Shitet nga: Theodhor 14 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK   300 LEK

Komuna: Korçë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 disqe 17 ne gjendje shume te mire... ose ndrrohen me disqe 16
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim