vw golf 4 tdi -00

Shitet nga: Miri 01 Qer 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Korçë
volkswagen golf tdi i e kuqe ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike .me te gjitha dokumentat te paguara per 1 vit.dhe te gjitha sherbinet te sa po kyera .ME KLIMA TRONIK .0696626060
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim