Opel Zafira 2.0 16v Dti Cat Fashion 2004/ NDERRIM

Shitet nga: Mico Dje 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR   5 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Opel Zafira 2.0 dti, numer vendesh 6+1. Viti i prodhimit 08/2004. Kilometra 153.000. Te gjitha sherbimet e kryera (Me liber Sherbimesh). Dokumenta per 1 vit (deri ne 15 nentor 2018).Disqe alumini 16". Motor me Zinxhir. Sedilje me ngrohje, kondicioner, ABS, ESP. Xhamat mbrapa te zinj origjinale. Makine familjare dhe ekonomike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim