Mercedes E300 -94

Shitet nga: Mercedes 07 Shk 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 300
Makina eshte ne gjendje shume te mire,xhenerike,motorrike dhe estetike,e mirmbajtur me fanatizem nga te gjitha anet.Makin e rralle ne kete gjendje per vitet qe ka.Disponon te gjitha opsionet e mundeshme,2 airbag,srs,abs,kondicioner,xhama dhe pasqyra elektrike,perde origjinale te fabrikes,kasetofon jvc sensore parkimi pas,hapje me pult te fabrikes,dy ulset e para me ngrohje,sallon meshin jeshil telefon ne makine timon me levizje Goma te reja mishelin 2016 ,etj etj,te gjitha funksionale.Dekumenta te paguara deri ne 5 tetor 2017
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim