Mercedes-Benz E 220 Benzine Gaz 1994 W124

Shitet nga: Mercedes 04 Maj 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   2 500 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220
Makina eshte ne gjendje shume te mire,xhenerike,motorrike dhe estetike,e mirmbajtur me fanatizem nga te gjitha anet.Makin e rralle ne kete gjendje per vitet qe ka.Disponon te gjitha opsionet e mundeshme,2 airbag,srs,abs,kondicioner,xhama dhe pasqyra elektrike,perde origjinale pas,hapje me pult te fabrikes, Goma te reja mishelin 2016 ,etj etj,te gjitha funksionale.Dekumenta te paguara deri ne 5 tetor 2017
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim