Mercedes E270 Cdi -01

Shitet nga: MERCEDES 07 Shk 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 270
Makina eshte ne gjendje shume te mire,xhenerike,motorrike dhe estetike,e mirmbajtur me fanatizem nga te gjitha anet..Disponon te gjitha opsionet e mundeshme,4 airbag,srs,abs,kondicioner,xhama dhe pasqyra elektrike, hapje me pult te fabrikes,dy ulset e para me ngrohje,sallon meshin telefon ne makine Goma te reja mishelin 2015 ,etj etj,te gjitha funksionale.Dekumenta te paguara deri ne fund 2017 sherbimet te bara sot ne daten 19 10 2016 ferota pasqyrat e para vaj filtra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim