kia sorento

Shitet nga: erald 15 Nën 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Sorento
Shitet kia Sorrento 2.5 automatik
e ardhur nga Italia,ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike,me dogane te paguar.Mund te provohet nga nje mekanik i besuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim