Fiat Doblo Malibu -05 1.3 multijet

Shitet nga: Klevis 18 Jan 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Doblo
Makina eshte shume e mirembajtur si nga jashte po ashtu edhe nga brenda. Ka motor 1.3 multijet nafte shume ekonomike. Sherbimet i jane bere ne kohen e duhur dhe shume cilesisht dhe i sapo bere per 15000 km sherbimi i ndrimit te vajit plus gjith filtrat e mundshem, vaji Selena sic e rekomandon fabrika. Gjendja motorike dhe xhenerike eshte perfekte. Ka gjith ekstrat e mundshme te ketij tipi dhe si vlere te shtuar nje dvd multifunksionale qendrore. Cmimi eshte 4000€ dhe per cdo informacion tjeter tel ne nr 0692050107. Ju faleminderit ( edhe mundesi nderimi)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim