BMW 330 XD -02

Shitet nga: atilla yildiz 01 Qer 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 999 EUR

Komuna: Korçë
BMW 330xd 4x4
-kambio automatike edhe tronik shum praktike per trafikun e tiranes
-pilot automatik, shume e rehatshme dhe shum ekonomike 7l ne 100km,per rruge te gjata
-timon me komanda, multifunksional
-tapiceri lekure bezhe.
-sensor parkimi
-automatic air conditioner
-6 airbaig
-disqe 17 alumini
-sistemi DSC etj. per shfrytzimin e sistemit 4x4 te vetures
me targa shqiptare+taksa siguracion deri ne PRILL 2015.
disqe alumini 17 me goma 98%
xhamia e re ( medreseja e korçes )
Tel. : 0693522525
E mail: atillayildiz34@hotmail.com
Cel. : 0673067636
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim